Add Entry

Badania nieniszczące na CONTROL-TECHU w Targach Kielce.
środa, 15 lutego 2012 12:48

XVI Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, które od 25 do 27 września odbędą się w tym roku w Targach Kielce,   już po raz drugi zostały rozszerzone o dodatkową branżę -  badania nieniszczące, umożliwiające uzyskanie informacji o stanie fizycznym, wadach i własnościach badanego obiektu (materiału, wyrobu, konstrukcji) bez spowodowania zmiany jego cech użytkowych.

  Od minionego roku zakres branżowy targów Control-Tech obejmował zatem nie tylko przyrządy i maszyny  pomiarowe, urządzenia pomiarowe specjalnego zastosowania, elementy do urządzeń pomiarowych i badawczych, oprogramowanie do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości czy systemy optyczno-elektroniczne, ale także aparatura analityczna oraz aparatura do prób nieniszczących.

Swą ofertę na ubiegłorocznej edycji CONTROL-TECH zaprezentowali liderzy rynku – blisko 100 największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Targi cieszyły się także bardzo dużym zainteresowaniem specjalistów, kontrahentów oraz przedstawicieli świata nauki, którzy szukają na nich nowości branżowych, ciekawych rozwiązań technologicznych oraz okazji do nawiązania relacji biznesowych i pogłebienia wiedzy.

CONTROL-TECH w 2011 r.wzbogacony został konferencją TEROTECHNOLOGIA 2011” oraz seminarium „ Systemy Instron”. Przez wzgląd na duże zainteresowanie imprezą, wystawa przemysłowych technik pomiarowych odbywa się w Kielcach również w sezonie wiosennym  i towarzyszy między innymi Salonowi Technologii Obróbki Metali STOM. Równolegle do targów CONTROL-TECH odbywają się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET.

Targi Kielce to trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej, organizator ponad 60 wystaw i 400 konferencji rocznie, mecenas kultury i sportu, sponsor drużyny Vive Targi Kielce, wielokrotnego mistrza Polski w piłce ręcznej. Spółka posiada 7 w pełni wyposażonych hal wystawienniczych, zewnętrzne tereny wystawowe oraz poligon dla pokazów dynamicznych. Targi Kielce organizują m.in. znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL.

Od 2013 r. spółka będzie dysponować nowoczesnym  obiektem kongresowym dla ponad 1000 osób. Targi Kielce należą do Światowego Związku Przemysłu Targowego UFI, co potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług.

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 17
Artykułów : 74
Odsłon : 372936

KONTAKT

email