Add Entry

Relacja z targów SPAWALNICTWO, STOM-TOOL
piątek, 20 kwietnia 2012 08:49

control-stom03W wystawach związanych z obróbką blach, metali i spawalnictwem STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO udział wzięło ponad 400 firm z całego świata. To liderzy branży pokazujący najnowocześniejszy sprzęt także w sposób dynamiczny.

Ogromne zainteresowanie specjalistów, firm i zwiedzających Salonem Technologii Obróbki Metali STOM zaowocowało w tym roku podziałem imprez na STOM-TOOL targi obróbki materiałów, obrabiarek i narzędzi oraz STOM-BLECH targi obróbki blach.

Na STOM-TOOL 2012 w Kielcach zaprezentowane zostały najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali. Swoje stoiska miały tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe. Targi zostały wysoko ocenione przez wystawców.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Zainteresowanie było duże, przeprowadziliśmy kilka interesujących rozmów. Przyjechaliśmy do Kielc już po raz piąty, oprócz Kielc będziemy obecni jeszcze tylko na jednej polskiej wystawie. Nasza firma jest coraz bardziej znana i ceniona w branży, a udział w targach pozwala nam na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami. To żywa reklama naszych produktów, a wyróżnienia zdobyte w Kielcach podnoszą prestiż marki. Termin targów jest bardzo dobry.

Janusz Kasprzyk

Dyrektor Techniczny FATPOL

- Jesteśmy zadowoleni z udziału w targach. Widać zwiększającą się liczbę zwiedzających. W Kielcach podoba nam się nowoczesna infrastruktura i korzystne ceny noclegów. To duży plus dla wystawców, zwłaszcza zagranicznych.

Siegfried Cichon

Właściciel PHMET

Na STOM-BLECH 2012 w Kielcach zaprezentowane zostały najnowsze technologie i maszyny do obróbki blach m.in. nowoczesne cięcia laserowe i wodą, gięcie, wykrawanie czy malowanie. Nie zabrakło maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki blachy. Pojawiły się innowacyjne metody grawerowania, szlifowania czy polerowania.

- Pierwszy dzień był rewelacyjny, zainteresowanie zwiedzających jest ogromne. Pod względem organizacyjnym wszystko przebiega rewelacyjnie jak zawsze. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Łukasz Zawada AEP

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach. Frekwencja była doskonała, zainteresowanie ogromne.

Grzegorz Siejek

Specjalista ds. Sprzedaży STIGAL

control-tech07

Patronat honorowy nad imprezami objął Minister Gospodarki. Patronat merytoryczny Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Wydział Mechaniczny Politechniki Radomskiej oraz Politechnika Świętokrzyska.

Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO organizowane były przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy. W ramach wystawy prezentowane były najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Wystawie towarzyszyły pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania. Wśród produktów znaleźć można było kilkadziesiąt premier i nowości.

- Na targach jesteśmy niezmiennie od pięciu lat. Targi dają nam przede wszystkim doskonałą okazję do kontaktu z potencjalnymi klientami. Są też świetną reklamą naszych produktów.

Adam Piechocki

Specjalista ds. Pomiarów SAP

W tym samym czasie w halach Targów Kielce odbyły się po raz piętnasty Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM i trzecie Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE.

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 6314
Artykułów : 78
Odsłon : 451211

KONTAKT

email