Add Entry

Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO
wtorek, 05 marca 2013 14:36

Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWOMiędzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO odbędą się w dniach od 19 do 21 marca 2013. Organizowane przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy, skupiają około 400 firm z całego świata. To liderzy branży spawalniczej pokazujący najnowocześniejszy sprzęt także w sposób dynamiczny.

W ramach wystawy prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Wystawie towarzyszą pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.

W tym samym czasie odbywają się Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM Podczas tych targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie pomiarowe, sprzęt kontroli pomiarowej, aparatura badawcza i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Swój udział w wystawie zadeklarowali już między innymi Mahr Polska, Oberon czy Carl Zeiss. Dodatkowym atutem wystawy są spotkania branżowe, szkolenia, prezentacje i konferencje.

Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO

W połowie marca w Targach Kielce odbędą się także IV Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni. Zakres branżowy wystawy został poszerzony o modne i ważne w każdej dziedzinie gospodarki kompozyty.

Kompozyty już teraz z powodzeniem stosowane są w wielu znaczących dziedzinach gospodarki, takich jak chociażby budownictwo, medycyna, motoryzacja, czy też technika lotnicza i kosmonautyczna, jednakże ich zastosowanie wciąż obejmuje kolejne branże. Nie dziwi więc fakt, iż materiały te cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Najbliższa edycja Targów EXPO-SURFACE będzie zatem doskonałym miejscem prezentacji własnych osiągnięć, nie tylko w dziedzinie ochrony przed korozją, ale również nowości, w zakresie materiałów kompozytowych. Dlatego już teraz zapraszamy do udziału w targach, zarówno producentów produktów kompozytowych, półfabrykatów z tworzyw sztucznych, jak i dostawców branży kompozytów, firmy produkujące i/lub zajmujące się obróbką powierzchniową, a także przedsiębiorstwa, oferujące szerokiego rodzaju usługi doradcze.

Na wystawie ponadto prezentowane będą technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania oraz pokrywania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, jak również urządzenia czy systemy do obróbki powierzchni. Po raz pierwszy w halach pojawią się przedsiębiorstwa proponujące gamę kompozytów. Produkty zaprezentuje w sumie kilkadziesiąt firm z Polski i zagranicy.

Wystawie towarzyszyć będą specjalistyczne dyskusje i spotkania połączone z warsztatami. Zorganizuje je wspierająca targi EXPO-SURFACE Akademia Górniczo – Hutnicza.

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 6313
Artykułów : 78
Odsłon : 447299

KONTAKT

email