Add Entry

III SEMINARIUM BRANŻY SPAWALNICZEJ 09-10 maj 2013, Szklarska Poręba
środa, 03 kwietnia 2013 07:59

Certyfikacja jako główny czynnik rozwoju firm spawalniczych
09-10 maj 2013 Hotel ***Szrenica | Szklarska Poręba

Już po raz trzeci mamy możliwość zaproszenia Państwa na seminarium branży spawalniczej organizowanych przez firmy: KARTIKA oraz GSI SLV Polska. Bogate doświadczenie w certyfikacji oraz podnoszeniu kwalifikacji i kompetencji personelu pozwoli w trakcie referatów podzielić się praktycznymi wskazówkami dla pracodawcy dotyczącymi optymalnego doboru uprawnień do działalności jego firmy.

W czasie seminarium zostaną przybliżone m.in. : jak przygotować się do auditu?, wymagania normy EN 1090 w zakresie antykorozji, wymagania stawiane zakładom spawalniczym wg DIN EN 15085-2, nowości produktowe na rynku spawalniczym, stosowanie procesów specjalnych według EN 1090-2, nadzory konstrukcji budowlanych w Niemczech.

Miejsce szkolenia: Hotel Szrenica położony w miejscowości Szklarska Poręba – ul. Turystyczna 29, w zaciszu majestatycznego świerkowego lasu u stóp góry Szrenica.
Odległość od kompleksu narciarskiego Skiarena to zaledwie 100 metrów, co pozwoli Państwu w wolnej chwili na wędrówki górskie lub wjazd na Szrenicę (1362 m n.p.m.).
Nieopodal hotelu znajduje się również wejście na szlak do wodospadu Kamieńczyka, będącego najwyższym wodospadem Karkonoszy.


Wszystkie sesje prowadzone będą przez wykwalifikowanych audytorów i inspektorów GSI SLV.


Podczas krótkiej prezentacji firma Airproduct zaprezentuje optymalizację kosztów poprzez odpowiedni dobór gazów osłonowych.


Serdecznie zapraszamy


Cena udziału w seminarium:
- 849 zł netto/ osobę


Aby wziąć udział w seminarium należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeń na nr fax: 76 8400 600 lub skan na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Na karty zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2013 r.

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 6313
Artykułów : 78
Odsłon : 447305

KONTAKT

email