Add Entry

Bezpłatne szkolenia MAG oraz TIG dla spawaczy
czwartek, 09 sierpnia 2012 10:40

SEKAWe Wrocławiu ruszyła II edycja projektu bezpłatnych szkoleń (MAG oraz TIG) dla spawaczy: http://efs.seka.pl/spawacz/

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - POKL, Działanie 2.1 Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki, Poddziałanie 2.1.1 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - POKL, Działanie 2.1 Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki, Poddziałanie 2.1.1.

Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym. Początek zajęć planowany jest na dzień 21. wrzesień 2012r.

Kurs obejmuje 240 godzin, w tym:

  • 200 godzin zajęć praktycznych
  • 40 godzin zajęć teoretycznych

Szkolenie kończy się egzaminem, przeprowadzonym według norm Europejskiej Federacji Spawalniczej. Każdy uczestnik, po zdanym egzaminie, otrzyma świadectwa oraz Książkę spawacza zgodnie z euronormami i wytycznymi ustalonymi przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do podjęcia pracy w zawodzie spawacza.

Formalne warunki udziału w projekcie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w mikro/małym lub średnim przedsiębiorstwie (MŚP) działającym w obszarze branży budowlanej (weryfikacja obszaru działalności przedsiębiorstwa na podstawie głównego lub pobocznego numeru PKD zaczynającego się od 41.., 42.. ,43.., widniejącego w dokumentach rejestracyjnych przedsiębiorstwa,
  • ukończone co najmniej 18 lat i co najmniej wykształcenie podstawowe, zgodnie z art. 11a ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty Dz.U.1991.95.425 z póź. zm.,- -zdolność do wykonywania zawodu spawacza potwierdzone świadectwem lekarskim wydanym przez lekarza medycyny pracy.

UWAGA! W szkoleniu mogą wziąć udział osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w sektorze MŚP z obszaru branży budowlanej.

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają zagwarantowane osoby w wieku 45+ oraz kobiety!!

I najważniejsze projekt jest w 100% finansowany z pomocy de minimis.

Zapytaj o szczegóły:

Edyta Grabowska

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 512 041 945.

http://www.facebook.com/SekaSaoddzialWroclaw

https://efs.seka.pl/pl/116/podstawowe_informacje

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 6303
Artykułów : 74
Odsłon : 438161

KONTAKT

email