Add Entry

Operator robota spawalniczego - praca
wtorek, 25 października 2016 00:00

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

OPERATOR-PROGRAMISTA ROBOTA SPAWALNICZEGO
(kod ref. SPAW-2016)

Obowiązki:
- Przygotowanie robota spawalniczego (Cloos, sterownie Siemens)
- Obsługa robota spawalniczego
- Obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
- Sprawdzanie jakości spawu

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne, optymalnie automatyka (robotyka)
- Doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego
- Umiejętność obsługi robota spawalniczego
- Znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Odpowiedzialność, punktualność, dokładność

Oferujemy:
- Stabilną pracę w oparciu o umowę
- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01

STATYSTYKI

Użytkowników : 6312
Artykułów : 77
Odsłon : 444852

KONTAKT