Add Entry

Jubileuszowe targi TOOLEX w dniach 2-4 października 2012
poniedziałek, 01 października 2012 09:27

Targi TOOLEX 2012Centra obróbkowe, prasy, narzędzia profesjonalne, skanery 3D – to tylko wybrane nowości jakie będzie można zobaczyć podczas jubileuszowej edycji Targów TOOLEX w Expo Silesia.

Tegoroczne wydarzenie obfituje w prezentacje rynkowych nowości, ilość maszyn w ruchu, ogromną ilość produktów zgłoszonych do walki o medal targowy a także co najważniejsze – w największą liczbę wystawców, którzy zaprezentują się na rekordowej powierzchni wystawienniczej.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX wraz z towarzyszącymi im Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, które w tym roku obchodzą swój jubileusz – 5 edycję, poprzez wzrost wszystkich parametrów targowych – mogą świętować w najlepszym stylu.

2-4 października 2012, hale Expo Silesia będą idealnym miejscem spotkań branżowych specjalistów, którzy w komfortowych warunkach mogą zapoznać się z nowinkami z dziedziny obróbki metali i projektowania inżynierskiego. Rekordowa powierzchnia, rekordowa liczba wystawców i największa z dotychczasowych liczba targowych debiutantów, będą dostępne dla zwiedzających od godz. 9.00 każdego dnia wydarzenia. Październikowe targi dzięki systematycznemu wzrostowi po każdej edycji stają się najważniejszym wydarzeniem branży obróbki Metalu w Polsce.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż na stoiskach wielu z firm zobaczyć będzie można niezwykle liczną paletę propozycji nowości produktowych oferowanych przez firmy. Także walka o medal targowy zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ liczba produktów zgłoszonych do konkursu przeszła najśmielsze oczekiwania Organizatorów. Niezależna komisja wybierze laureatów już I dnia Targów.

Jednymi z ciekawszych wydarzeń jakie zapowiedzieli wystawcy na Targach jest m.in. obchodząca w tym roku 20–lecie istnienia firma ISCAR. Przygotowała dla zwiedzających koncerty tercetu smyczkowego, a firma Abplanalp urozmaici swoją ofertę prezentacjami najnowszych motocykli typu Harley, gdzie event poprowadzi znany prezenter Irek Bieleninik. A to nie jedyne z atrakcji czekające na Zwiedzających.

Targi TOOLEX 2012 odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Wydarzenie jest rekomendowane przez Polską Akademię Nauk, Naczelną Organizację Techniczną, Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Politechnikę Śląską, Politechnikę Krakowską oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Wciąż trwa rejestracja on-line, dzięki której będzie można nabyć tańszy bilet. Na stronie internetowej targów www.toolex.pl, znajduje się pełna lista wystawców, szczegółowe informacje na temat wszystkich targowych nowości.

 

STATYSTYKI

Użytkowników : 6314
Artykułów : 78
Odsłon : 451223

KONTAKT

email